
Акумуляторна ланцюгова мініпилка Electric Chain Saw 48 V 8" дюймів 20 см з 2 акумуляторами для обрізання гілок дерев у кейсі
1 030 ₴
- В наявності
- Код: Electric Chainsaw 2x48
+380 (50) 100-45-34
Телеграмм- +380 (93) 129-19-98Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики та опис
Основні
Стан
Нове
Живлення
Акумулятор
Кількість обертів
3000 об/хв
Вага
1.2 кг
Тип товару
Акумуляторний ланцюговий
Характеристики електродвигуна, акумулятора
Споживана потужність
600 Вт
Тип акумулятора
Li-Ion
Ємність акумулятора
4 А·год
Напруга акумулятора
48 В
Комплектація
Тип паковання
Пластиковий кейс
Додатковий акумулятор
Да
Представляємо до вашої уваги акумуляторну ланцюгову мініпилу — ідеальне рішення для швидкого й ефективного обрізання гілок, кущів і виконання інших невеликих робіт у саду або на дачі. Цей компактний, легкий і потужний інструмент стане вашим незамінним помічником, даючи змогу без прив'язки до електромережі та з мінімальними зусиллями. Забудьте про громіздких і галасливих бензопил, адже забезпечує комфортну роботу з високою продуктивністю.
Обладнана потужним літій-іонним акумулятором, мініпила гарантує тривалий час роботи без підзаряджання. Це дає змогу вільно переміщатися ділянкою та виконувати завдання, не турбуючись про наявність розетки. Висока швидкість обертання ланцюга та гострі зубці забезпечують чистий і швидкий розпил навіть твердої деревини. Завдяки продуманій конструкції, заміна та натяг ланцюга виконуються легко та швидко, що заощаджує ваш час і підвищує ефективність роботи.
Переваги товару:
Компактний і портативний.
Швидке та точне різання.
Без дротів і обмежень.
Автоматичне змащення ланцюга.
Регульований механізм натягування.
Характеристики:
Тип товару: ручна електропила/ціпна мініпила
Призначення: для деревини та інших матеріалів
Живлення: від акумулятора
Тип акумулятора: Li-ION 48 В
Довжина шини 8 дюймів
Швидкість обертання: 5 м/с (3000 об/хв)
Колір: чорний
Матеріал: Пластик
Матеріал ланцюга: високовуглецева сталь
Вага: 1.2 кг
Комплектація
Ручна мініпилка
Ланцюг і шина 8 дюйма
Акумулятор 48 В 2 шт.
Ключ
Викрутка
Заряджання
Паковання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 203 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Загальні | |
| Вага | 1.2 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий акумулятор | Да |
| Ємність акумулятора | 4 |
| Кількість обертів | 3000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 48 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип пакування | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 030 ₴










