Сумка виготовлена зі штучної шкіри
Сумка має один відділ і закривається на блискавку
Довжина регульованого ременя 120 см
Розмір сумки 24*14*5,5 см
Кольори можуть трохи відрізнятись

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 645 ₴









