Матеріал штучна шкіра
Всередині один відділ і 2 кишені Довжина ременя 120 см
Розмір сумки 24*17 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 865 ₴











