Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має один відділ
Довжина регульованого ременя 125 см
Розмір сумки 33*25*12 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 645 ₴









