Сумка виготовлена зі штучної шкіри, закривається на блискавку
Сумка має один відділ, 2 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді сумки є кишеня на блискавці
Довжина регульованого ременя 110 см
Розмір сумки 29*22*10 см
Стильна жіноча коричнева сумка зі штучної шкіри - це ідеальне поєднання елегантності та зручності. Сумка має один відділ для зберігання необхідних речей. Усередині розташовані дві кишені, одна з яких на блискавці, що дозволяє організувати простір максимально ефективно. Додатково кишеня на блискавці є на фасаді сумки.
Довжина ременя 110 см, що дозволяє носити сумку через плече або на плече. Розмір 29x22x10 см роблять її ідеальним аксесуаром для повсякденного використання.
Оформіть замовлення на цю стильну коричневу сумку прямо зараз і надайте своєму образу завершений модний акцент!

| Основні | |
|---|---|
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 795 ₴








