Сумка виготовлена зі штучної шкіри, що застібається на замок.
Сумка має два відділи та перегородку на блискавці
Позаду сумки кишеня без застібки
Ремінь-ланцюжок довжиною 120 см
Розмір сумки 24*16*8 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня без застібки, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴





