Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має два відділи і перегородку на блискавці
Позаду сумки є кишеня на блискавці
Довжина ручок 58 см
Розмір сумки 39*26*12 см
Стильна жіноча містка сумка зі штучної шкіри - це ідеальне поєднання елегантності та зручності. Сумка має два містких відділа та перегородку на бискавці, дві кишені, одна з яких на блискавці, для зберігання необхідних речей. Додатково є кишеня на блискавці на задній частині сумки, що забезпечує швидкий доступ до дрібниць.
Довжина ручок 58 см, що дозволяє носити сумку через плече або на плече. Розмір 39x26x12 см роблять її ідеальним аксесуаром для повсякденного використання.
Оформіть замовлення на цю стильну сумку прямо зараз і надайте своєму образу завершений модний акцент!

| Основні | |
|---|---|
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Довжина ручок | 580 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Перегородка на блискавці, 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 865 ₴




