Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на кнопку
Сумка має два відділи та кишеню на змійці
Довжина ланцюжка 110 см
Розмір сумки 18*14*6,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Кнопки |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴








