Сумка виготовлена з натуральної шкіри, закривається на блискавку
Усередині сумки 2 відділу, перегородка на блискавці, два відкритих кишень і кишеня на блискавці
На фасаді та зі зворотного боку сумки кишені на блискавці. Сумка має жорстке дно на металевих ніжках
У комплекті ремінь 119 см Висота ручок 11 см
Розмір сумки 32*27*12,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 1190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 620 ₴









