Сумка виготовлена з натуральної шкіри, закривається на блискавку
Усередині сумки 2 відділи та перегородка на блискавці, дві кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді сумки 3 кишені на блискавці, позаду сумки кишеня на блискавці
Сумка має 2 ручки довжиною 34 см регульований ремінь довжиною 125 см
Дно сумки має ніжки
Розмір сумки 34*29*9,5 см
Жіноча чорна сумка з натуральної шкіри має стильний та лаконічний дизайн. Закривається на блискавку, що додає зручності та безпеки. Усередині сумки передбачено два відділення з перегородкою на блискавці, а також дві кишені, одна з яких на блискавці — ідеально для дрібниць та документів. На фасаді сумки додатково 3 кишені на блискавці, позаду сумки кишеня на блискавці. Регульований ремінь довжиною 125 см дозволяє носити сумку через плече або в руках. Є дві ручки для зручності довжиною 34 см. Ідеальний вибір для стильних та практичних жінок.

| Основні | |
|---|---|
| Висота | 290 мм |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 2 основних, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 340 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Довжина ручок | 340 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 2 620 ₴











