Сумка виготовлена зі штучної шкіри
Сумка має два відділи на блискавці, 3 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді сумка має 2 кишені на блискавці, позаду сумки є кишеня на блискавці
Довжина ручки 45 см довжина регульованого ременя 137 см
Розмір сумки 33*27*12,5 см
Стильна жіноча містка чорна сумка зі штучної шкіри - це ідеальне поєднання елегантності та зручності. Сумка має два містких відділа на бискавці для зберігання необхідних речей. Усередині розташовані три кишені, одна з яких на блискавці, що дозволяє організувати простір максимально ефективно. Додатково дві кишені на блискавці є на фасаді сумки та кишеня на блискавці на задній частині сумки, що забезпечує швидкий доступ до дрібниць.
Довжина ручки 45 см, що дозволяє носити сумку через плече або на плече. Розмір 33x27x12,5 см роблять її ідеальним аксесуаром для повсякденного використання.
Оформіть замовлення на цю стильну чорну сумку прямо зараз і надайте своєму образу завершений модний акцент!

| Основні | |
|---|---|
| Висота | 270 мм |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 1370 мм |
| Довжина ручок | 450 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 125 мм |
- Ціна: 895 ₴





