Сумка виготовлена зі штучної шкіри
Сумка має два відділи на блискавці, 2 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді сумка має 2 кишені на блискавці, позаду сумки є кишеня на блискавці
Довжина регульованих ручок 80 см
Розмір сумки 31*30*11,5 см
Стильна жіноча містка сіра сумка зі штучної шкіри - це ідеальне поєднання елегантності та зручності. Сумка має два містких відділа на бискавці для зберігання необхідних речей. Усередині розташовані дві кишені, одна з яких на блискавці, що дозволяє організувати простір максимально ефективно. Додатково дві кишені на блискавці є на фасаді сумки та кишеня на блискавці на задній частині сумки, що забезпечує швидкий доступ до дрібниць.
Довжина регульованих ручок 80 см, що дозволяє носити сумку через плече або на плече. Розмір 31x30x11,5 см роблять її ідеальним аксесуаром для повсякденного використання.
Оформіть замовлення на цю стильну сіру сумку прямо зараз і надайте своєму образу завершений модний акцент!

| Основні | |
|---|---|
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина ручок | 800 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, 2 основних |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 115 мм |
- Ціна: 895 ₴




