Сумка виготовлена із текстиля, застібається на кнопку
Сумка має один відділ та карман
Довжина ланцюжка 115 см
Розмір сумки 21,5*12 см
Стильна жіноча сумка клатч із текстиля. Сумка компактного розміру 21,5*12 см, що робить її ідеальним аксесуаром для повсякденного використання і на вечір. Усередині передбачений один відділ та карман для безпечного зберігання дрібниць.
Довгий ланцюжок довжиною 115 см дозволяє носити сумку через плече. Золотиста фурнітура підкреслює елегантність і завершує образ. Додайте стиль та практичність у свій гардероб! Замовте цю сумку прямо зараз і доповніть свій образ модним аксесуаром!

| Основні | |
|---|---|
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | Відділення для телефону, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Кнопки |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 645 ₴











