Матеріал 100% поліестер
Розмір в наявності XXL
Заміри по виробу розміру XXL
Обхват грудей 120 см
Обхват стегон 124 см
Довжина виробу 95 см
Для точного підбору розміру, будь ласка, виміряйте вашу річ, оскільки ми орієнтуємося на розміри виробу, а не на параметри людини
Жіноча сорочка блакитного кольору – ідеальний вибір для комфортного сну. Розмір ХХЛ підходить для жінок, які цінують свободу рухів та зручність. Виготовлена з м'якого та приємного на дотик матеріалу, який забезпечує комфорт у будь-яку пору року.
Дизайн сорочки яскравий та стильний, з оригінальним принтом, який додасть настрою вашому вечірньому образу. Відмінно підійде для дому або як подарунок. Замовте цю зручну та стильну нічну сорочку з Дональдом Даком прямо зараз та насолоджуйтесь комфортом та яскравими враженнями щовечора!

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Нічна сорочка |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина виробу | 95 см |
| Колір | Блакитний |
| Міжнародний розмір | 3XL |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Силует | Прямий |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Поліестер |
| Фасон рукава | Без рукава |
- Ціна: 295 ₴




