
Стілець-крісло розкладне з підлокітниками та системою Павук для риболовлі та пікніка 80х50х76 см Синій
475 ₴
- В наявності
- Код: GRR8050
+380 (66) 323-39-98
Телеграмм- +380 (93) 129-19-98Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Стілець-крісло розкладне з підлокітниками та системою Павук для риболовлі та пікніка 80х50х76 см Синій
Складане крісло для кемпінгу із системою Павук для риболовлі та пікніка 80х50х76 см — має широку сферу застосування: кемпінг, риболовля, полювання, дача, відпочинок на березі водойми або в лісі, для відпочинку на пляжі або для пікніка. Завдяки складаній конструкції крісло займає мінімум місця в складеному вигляді. У комплекті постачання тканинний чохол із ручкою для перенесення.
Туристичний складаний стілець має сталеву раму, здатну витримати навантаження до 100 кг. Спеціальні ніжки не просідають у ґрунт під вагою людини. Верхня тканина — поліестер, дуже міцна, надійна та не мазка.
Для більшої зручності та комфорту передбачені підлокітники, а також підсклянник для улюбленого напою. Складане крісло — невіддільний атрибут для відпочинку на природі, воно обов'язково припаде до душі всім членам сім'ї!
Переваги:
Стілець швидко та легко складається й розкладається
Займає небагато місця під час зберігання та транспортування
Постачається в зручному чохлі для транспортування.
Виготовлений із міцних матеріалів і слугуватиме вам тривалий термін
Виготовлене в дуже яскравих і барвистих тонах.
Характеристики:
Каркас Метал
Матеріал оббивки Тканина
Ширина виробу 760 мм
Глибина виробу 500 мм
Висота виробу 800 мм
Висота від підлоги до сидіння 450 мм
Висота спинки 400 мм
Ширина сидіння 400 мм
Глибина сидіння 420 мм
Жорсткість М'яка
Форма сидіння Об'єднано зі спинкою
Максимальне навантаження 100 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота сидіння стільця | 800 мм |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Колір | Синій |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴







