Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на замок Продається зі скидкою, ззаду маленька подряпина, см фото
Усередині сумки один відділ
Довжина ланцюжка 120 см
Розмір сумки 17*12,5*8,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Оздоблення та прикраси | Намистини, Квіти з тканини |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴







