Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має два відділи та 3 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді та ззаду сумки кишеня на блискавці
У комплекті є 2 ремені завдовжки 57 см і 143 см
Розмір сумки 25*21*6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1430 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, 2 основних |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 745 ₴





