Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, закривається на блискавку
Рюкзак має один відділ
Розмір рюкзака 19*23*8,5 см

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 23 см |
| Глибина | 8.5 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 19 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴





