Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри
Рюкзак має два відділи на блискавках і 1 кишеню на змійці
Є дві бічні кишені
Розмір 22*28*10,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 10.5 см |
| Кишені | Бічні |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 745 ₴




