Рюкзак виготовлений із текстилю, застібається на блискавку
Рюкзак має один відділ і кишеню
На фасаді кишеня на кнопці та 2 бічні кишені
У комплекті гаманець розмір 14*11,5 см
Розмір рюкзака 30*41*13,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Дитяча |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 13.5 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴




