Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на кнопки
Сумка має два відділи та 2 кишені, одна з яких на блискавці
Ремінь-ланцюжок завдовжки 124 см довжина ручки 24 см
Розмір сумки 24,5*17*8,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Довжина плечового ременя | 1240 мм |
| Довжина ручок | 240 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, 2 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Кнопки |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴




