Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Рюкзак має два відділи, перегородку на блискавці та 3 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді кишеня на блискавці, ззаду рюкзака кишеня на блискавці
Розмір 27*30*11,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 11.5 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴






