Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, закривається на кнопки
Рюкзак має два відділи на блискавках, перегородку на блискавці та кишеню на блискавці
На фасаді рюкзака та ззаду кишеня на блискавці та 2 бічні кишені
Розмір 26*33*13,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 13.5 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній, Бічні |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴





