Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри
Рюкзак має два відділи на блискавці та кишеню на блискавці
На фасаді рюкзака 2 кишені на блискавці та ззаду кишеня на блискавці
Розмір 25*31*10 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 10 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴





