Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Рюкзак має один відділ і кишеню на змійці
На фасаді кишеня на блискавці, ззаду рюкзака кишеня на блискавці та 2 бічні кишені
Розмір 28*32*12 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній, Бічні |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 745 ₴






