Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Рюкзак має один відділ і кишеню на змійці
Ззаду є кишеня на блискавці
Розмір 26*35*15 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Задній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Ширина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 745 ₴





