Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Рюкзак має один відділ і кишеню на змійці
На фасаді рюкзака 2 кишені на блискавці й 1 на кнопці, ззаду кишеня на блискавці та 2 бічні кишені
Розмір 26,5*29*12 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 29 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Задній |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 26.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴






