Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має один відділ і 2 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді невелика відкрита кишеня
У комплекті регульований ремінь і ключниця
Довжина ременя 120 см
Розмір сумки 21*17*9 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴





