
Рюкзак жіночий сріблястий натуральна шкіра код 25-8504 Уцінка (читайте опис)
1 395 ₴
- В наявності
- Код: 25-8504 сереб
+380 (66) 323-39-98
Телеграмм- +380 (93) 129-19-98Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Рюкзак виготовлений зі щільної натуральної шкіри, закривається на блискавку. Усередині розміщено два відділення, розділені перегородкою на блискавці, подвійна відкрита кишеня та кишеня на блискавці. Зовні рюкзака на зворотному боці розташована кишеня на блискавці. Плечові лямки регулюються за довжиною
Розмір рюкзака 25*28*9 см
Продається зі знижкою, є дефект на дні, див фото

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 28 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 9 см |
| Кишені | Задній |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Особливості | Тверде дно, Жорсткий каркас |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴



