Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має один відділ і 3 кишені, одна з яких на блискавці
Ззаду сумки є кишеня на блискавці дно сумки з ніжками
Довжина регульованого ременя 130 см
Розмір сумки 31*25,5*15 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 905 ₴





