Сумка виготовлена зі штучної шкіри, закривається на кнопки
Сумка має два відділи та перегородку на змійці
У комплекті 2 ремені максимальна довжина регульованого ременя 130 см довжина другого ременя 73 см
Розмір сумки 22*15*7,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Кнопки |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴






