Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Рюкзак має один відділ і 2 кишені
На фасаді рюкзака 1 кишеня на блискавці
Розмір 18*22*7,5 см

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 22 см |
| Глибина | 7.5 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 18 см |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Кишені | Фронтальний |
| Підлога | Жіночий |
| Візерунки та принти | Малюнок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴






