Сумка виготовлена зі штучної шкіри
Сумка має два відділи на блискавці та 3 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді 1 кишеня відкрита й 1 на блискавці, ззаду сумки кишеня на блискавці
Довжина регульованого ременя 135 см
Розмір сумки 25*20*10 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 200 мм |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 745 ₴









