Сумка виготовлена з текстилю, застібається на блискавку та кнопку
Сумка має один відділ
На фасаді та ззаду сумки кишеня на блискавці
Довжина регульованого ременя 135 см
Розмір сумки 34*29*7,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴







