Сумка виготовлена з плащової тканини та штучної шкіри
Сумка має два відділи на блискавках і 3 кишені, одна з яких на блискавці
Ззаду сумки кишеня на блискавці та 2 бічні кишені
Довжина регульованого ременя 160 см
Розмір сумки 34*30*12 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Довжина плечового ременя | 1600 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴







