Сумка виготовлена з натуральної шкіри, застібається на блискавку
Усередині сумки один відділ
На фасаді сумки кишеня на блискавці та ззаду сумки кишеня на блискавці
Довжина регульованого ременя 130 см
Розмір сумки 20,5*13*3 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 045 ₴







