Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має один відділ і 2 кишені, одна з яких на блискавці
Довжина регульованого ременя 125 см
Довжина ручок 39 см
Розмір сумки 20*19,5*8,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 195 мм |
| Відділення | Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴






