Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має два відділи, один великий і один маленький, перегородку на блискавці та 3 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді 4 кишені на блискавці та ззаду сумки кишеня на блискавці
У комплекті є регульований ремінь завдовжки 120 см довжина ручок 49 см
Розмір сумки 41*28*12,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 280 мм |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, 2 основних, Перегородка на блискавці, Потайна кишеня на блискавці |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 410 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 490 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴








