Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри
Рюкзак має два відділи на блискавках і 1 кишеню
На фасаді та ззаду рюкзака кишеня на блискавці
У комплекті є ремінь завдовжки 77 см
Розмір рюкзака 23*27*9 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 27 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 9 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴






