Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри
Рюкзак має два відділи на блискавках і 1 кишеню
На фасаді кишеня на кнопці, ззаду рюкзака кишеня на блискавці
У комплекті є ремінь завдовжки 76 см
Розмір рюкзака 22*25*7.5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 7.5 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 745 ₴






