Рюкзак виготовлений із плащової тканини
Рюкзак має два відділи на блискавках і велику кишеню
На фасаді рюкзака кишеня на блискавці та кишеня на липучці, 2 бічні кишені
Розмір рюкзака 28*43*12,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 12.5 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 745 ₴





