Сумка виготовлена з плащової тканини, застібається на блискавку
Сумка має один відділ, на фасаді кишеня на блискавці
Довжина ручок 53 см
Розмір сумки 53*32*20 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Довжина ручок | 530 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴




