Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку та кнопки
Сумка має три відділи та 3 кишені, одна з яких на блискавці
Ззаду сумки є кишеня на блискавці
Довжина регульованого ременя 135 см
Розмір сумки 25*16*12 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴





