Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на кнопку
Сумка має два відділи та кишеню на змійці
На фасаді сумки є кишеня на кнопці
У комплекті ручка та ланцюжок завдовжки 122 см
Розмір сумки 30*17 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Кнопки |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴






