Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Рюкзак має один відділ та кишеню
На фасаді є кишеня на блискавці
Розмір 21*22,5*10 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 22.5 см |
| Глибина | 10 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴






