Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри
Рюкзак має два відділи на блискавці та 2 бічні кишені
Розмір 22*27,5*12 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 27.5 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Бічні |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴





