Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Рюкзак має два відділи та перегородку на блискавці, 3 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді та ззаду рюкзака є кишеня на блискавці
Розмір 26*27*9,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 9.5 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴







