Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Рюкзак має один відділ і 2 кишені, одна з яких на блискавці
Розмір 21*23*10,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 10.5 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴




