Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Рюкзак має два самостійні відділи на блискавці та 2 кишені, одна з яких на блискавці
На рюкзаку є 2 бічні кишені
Розмір 18*23*12 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Бічні |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴







