Компактна жіноча шкіряна сумка-клатч виготовлена з натуральної щільної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має один відділ і 2 кишені, одна з яких на блискавці
У комплекті ремінь 130 см
Розмір сумки 17*13*6 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 345 ₴







